Reklama

Neoconi v Bílém domě obviňují Asada z páchání holokaustu proti svému vlastnímu lidu

17.05.2017 (04:56)
  3561     15

Neoconi v Bílém dome obvinili syrského prezidenta Bašar Asada z páchání holocaust proti svému vlastnímu lidu.

Jen měsíc poté, co Trump provedl proti Sýrii útok křižujícími střelami, v reakci na útok chemickými zbraněmi pod falešnou vlajkou, který zabil tucty civilistů, se vztahy mezi USA a Sýrií zase zhoršily.

...

I přes důkazy, že ten smrtonosný útok v Sýrii spáchali USA podporovaní rebelové a nikoliv Asadův režim, se Trump rozhodl přidat se k agendě neoconů a Asada obvinit s ukrutností proti vlastním lidem, aby tak ospravedlnil i budoucí vojenskou intervenci do tohoto regionu.

V pondělí vydalo ministerstvo zahraničí prohlášení obviňující syrskou vládu z vedení masových vražd tisíců vězňů s následným pálením mrtvol v ohromném krematoriu za hlavním městem.

Výkonný náměstek ministra pro blízkovýchodní záležitosti Stuart Jones reportérům řekl, že Asad se pokouší ukrýt důkazy o holocaustu proti syrským občanům.

„Syrský režim, jak teď věříme, instaloval do vězeňského komplexu Saydnaya krematorium, které mu umožňuje zbavit se ostatků zadržených s jen málo důkazy,“ řekl Stuart Jones. „Věrohodné zdroje věří, že i v masových hrobech se zbavili spousty těl.“

Politico.com hlásí:

Ministerstvo zveřejnilo fotografie z komerčních satelitů ukazující cosi, o čem říkají, že je budova ve vězeňském komplexu, která bylo upravena na provoz krematoria.

Fotografie pořízené v průběhu několika let, počínaje rokem 2013, nijak jednoznačně nedokazují, že budova je krematoriem, ale ukazují konstrukce, které by tomu mohly odpovídat. Jenda fotka pořízená v lednu 2015 ukazuje oblast střechy budovy, na které není sníh, protože tam taje.

Když Jones prezentoval tyto fotografie, tak tvrdil, že vláda syrského prezidenta Bášara Asada s podporou Ruska a Íránu „poklesla do nových hlubin zavrženíhodnosti“ a obě země vyzval, aby využily svého vlivu v Sýrii k zařízení věrohodného zastavení palby a k zahájení politických rozhovorů.

Loading...
O
    oskar 17.05.2017 (10:27) +15 Reagovat
Je třeba nepolevovat v neustálém obviňování a strašení Asada, Kima, Ruska, Číny...jeden nikdy neví, kdy se bude hodit válka
D
    Dědouch11 17.05.2017 (11:01) +10 Reagovat
Už se hodí. Vlastně nikdy se hodit nepřestala.
V
    vjědec123 17.05.2017 (09:41) +9 Reagovat
Kdopak to sedí v kongresu a podporuje levárny?!
P
    Pokémon 17.05.2017 (09:59) +9 Reagovat
Psal jsem již dříve, že Trumpovy odvážné výroky bych nebral vážně a že se postupně a nenápadně brzy mezi těmi válečnými psy podřídí zajetému systému a pevně drženému establishmentu, jinak mu půjde o krk. A, mimochodem jsem zde byl za to vesele mínusován. I takový boháč, jako je Trump není dost vlivný na to, aby si dělal, co chce.
S
    senil 17.05.2017 (10:34) +9 Reagovat
Trump zklamal Místo ekon omických reforem intervenuje ve světě a eskaluje konflikty.

http://www.epshark.cz/clanek/94/trump-opousti-ekonomicke-reformy-a-chysta-valecne-utraceni
M
    maus 17.05.2017 (09:59) +8 Reagovat
jo a vcera to byloze Husejn ..ma fujky fujky zbrane hromadneho niceni a proto se musi do Iraqu nainstalovat demokratura, prosperita a mir....

a vubec to nesouvisi s ropou ...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lajkit.cz Lajkit.cz Lajkit.cz

Pro čtení článků a správnou funkci webu
prosím vypni AdBlock.