Reklama

Irácký voják provedl tento hrdinský čin. Buldozerem zastavil auto s výbušninami, aby zachránil svou jednotku

18.05.2017 (09:27)
  9012     40

Dramatické záběry ukazují, že irácký voják úmyslně vrazí buldozer do automobilu teroristické organizace Islámského státu, naplněného bombami, aby zachránil svou jednotku. Kamera zůstala po incidente pokrytá popelem, takže není vidno rozsah poškození, ale podle zpráv z irácké armády přežil nejen buldozer ale naštěstí i řidič Haidar Sumeri.

„Irácký hrdina, který použil svůj buldozer, se cítí dobře a rychle se zotavuje,“ napsal Hadari vedle záběru muže s obvázaným krkem.

Loading...
V
    vjědec123 18.05.2017 (12:16) +47 Reagovat
Hrdina to možná je, ale Ameriku se Saúdy asi moc nepotěšil.
V
    vjědec123 18.05.2017 (12:44) +25 Reagovat
Jenže v bilem baracku začíná být těsno u korýtek.
Někteří vepříci minulé doby budou muset odejít.


Americký soud odsoudil kontraadmirála Roberta Gilbeaua k půldruhému roku odnětí svobody za křivé svědectví ohledně svých styků se zahraničním dodavatelem.
https://cz.sputniknews.com/svet/201705185308342-Americky-kontradmiral-kauze-Tlusty-Leonard/
H
    Historik 18.05.2017 (17:02) +20 Reagovat
No a v Njů Jorku mají taky veselo. Zase jeden muž "tmavší pleti" najel autem na chodník. Před nárazem do chodců auto zrychlovalo- uvedli svědci.
Já jen doufám, že to nebyl někdo z těch zemí, ze kterých Trump zakázal vstup na území Spoj. států. A soud jeho dekret slavně zrušil, za hýkání všech sluníčkových oslů. To by byla nádhera, nacpat tohle CNN až do krku a kopat je přitom do prdele. až by z nich chlupy lítaly..
V
    vjědec123 18.05.2017 (17:22) +15 Reagovat
Další příležitost, jak se zbavit sveřepých soudců, kteří jsou proti Trumpovi.
S
    Spektátorátor 18.05.2017 (21:51) +9 Reagovat
Doufáte správně, určitě to byl nějaký hodný a pohodový soused, a zcela umírněný muslim, co měl jen nějaké psychické problémy po rozchodu s přítelkyní a pravidelně navštěvoval vynikajícího psychiatra...
P
    Piovarči 18.05.2017 (18:16) +13 Reagovat

Kolona SAD idúca k južnej hranici s Irakom
Ak sa potvrdia správy, bude to jasným signálom, že SAD začala svoju činnosť na zabezpečenie sýrsko-jordánskej a sýrsko-irackej hranice.

Veliteľ americkej armády Jaish Maghawir al-Thawra včera povedal, že cieľom Sýrskej slobodnej armády a koalície vedenej USA je zachytiť mesto Deir Ezzor. Zdôraznil tiež, že skupina neinformovala úsilie s SAD alebo Ruskom alebo Sýrskymi demokratickými silami (SDF). Tiež povedal, že prítomnosť približne 100 členov amerických koaličných špeciálnych síl bola pre SAA posolstvom a že USA spolupracovali so SDF na zabránení tomu, aby SAA dosiahla mesto Deir Ezzor.

Medzitým Jaish Maghawir al-Thawra dostal 20 technických vozidiel, ako aj niekoľko rakiet TOW a tvrdil, že bude použitý v bitke o zachytenie Al Buqamalu
https://southfront.org/syrian-army-advancing-against-western-backed-militants-in-northern-suweida-countryside-reports/
Syrská vojnová správa - 18. mája 2017: Súťaž o sýrsko-irackú hranicu
https://southfront.org/syrian-war-report-may-18-2017-competition-for-syrian-iraqi-border/
Keďže ISIS sa zrúti v Sýrii a Iraku, strany zapojené do konfliktov zvýšili svoje úsilie v oblasti sýrsko-irackej hranice. Západné armádne skupiny podporované špeciálnymi ozbrojenými silami a vzdušnou silou pod vedením USA zvýšili svoju činnosť v južnej Sýrii.
Sily pod vedením USA predstierajú, že ovládajú celý sýrsko-iracký pohraničný región južne od Eufratu. Avšak zatiaľ čo al-Bukamal zostáva pod vládov ISIS, nie je to možné.

Tak že USA robia všetko preto aby Sýrska armáda nemohla doraziť do Deir Ezzor budú ho oslobodzovať oni aj od Sýrskych výsadkových vojsk.
ISILáci sa preregistrujú k demokratickej protiasadovskej opozícii.
Nechápem prečo Sýrska armáda nedopraví vojská a techniku vzduchom do Deir Ezzor a nevyčist ho pomocou leteckého mostu. Rusko by malo poskytnúť prepravné prostriedky a prepraviť tam celú divíziu.
Od Palmíry sa k Deir Ezzor nevedia zatiaľ pohnúť tak potom prečo to neurobiť

ISIS zmasakrovala 52 civilistov na vidieku Hama

Vo štvrtok ISIS spustil veľký útok na vládne dediny Al-Mabouja a Aqareb al-Safi zo svojich pozícií v dedinách Abu Hanaya, Al-Hardaniyah a Kulib al-Thawr vo východnej časti provincie Hama ,

ISIS začal útok tým, že spustil desiatky rakiet na dediny Al-Mabouja, Aqareb al-Safi a Salmiah, čo malo za následok zranenie a zabitie mnohých civilistov.

Priaznivcom ISIS sa podarilo zachytiť dedinu Al-Mabouja a dostať sa do dediny Aqareb al-Safi, ktorá bola plná civilistov. ISIS militanti zachytili východný okres Aqareb al-Safi, kde sa dopustili masakru proti civilistom, kde zabili 52 ľudí a zranili viac ako 130 ďalších, väčšinou starších ľudí, žien a detí.
https://southfront.org/isis-massacred-52-civilians-in-hama-countryside/
I
    Ivan 18.05.2017 (12:19) +31 Reagovat
Najdou se opravdivý hrdinové i v této době . Ovšem naše společnost se nechala nastavit pro výchovu
mamánků a posránků.
D
    Dost3 18.05.2017 (12:43) +59 Reagovat
Nevím jestli se dá mluvit o společnosti, v zemi, kde panuje nový otrokářský řád tzv. ekonomické otroctví, z něhož se odvíjí další varianty:

Revize kotle (800-1500). revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky. Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky, spoustu vyba vení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit. V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz. Halík, Janda, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského burana a nevzdělaného pitomce...A mohl bych pokračovat...


A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák.... Hovno... Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici....Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš dobytek....

Nikdy asi nepochopím, proč děti v mateřských školkách a školách jedí za peníze rodičů zatímco zločinci a imigranti za peníze státu, tedy za naše.
I
    Ivan 18.05.2017 (13:40) +21 Reagovat
Jedná se zřejmě o záměrnou ztrátu práv a svobod a
v mnoha ohledech se dají najít i prvky cílené genocídy ,
neboť velká část národa je uvedena do takového neutěšeného sociálního stavu , že je ochotna přistoupit na půjčování financí za takových podmínek ,které jim znemožní v přïpadě ztráty zaměstnání , zdravotní přizpůsobilosti ale i rozvodu splácet dluh za nekřesťanský úrok a penále , které ho doženou k činům kterých by nebyl jinak schopen.Vše posvěceno dnešními ,,mocepány''.
S
    smrťák 18.05.2017 (15:29) +19 Reagovat
Buď zdráv CHlape.
Vidím po odmlce, že tady trochu zavál zdravý rozum.:o)
Co píšeš, je vystížné. Velice. Ale POZOR.
I přes mříže svítí slunko. Naproti tomu existují 5kokoti, kteří ho nikdy nebudou schopni vnímat ani na pláži.
Jednou jsem viděl film Hanební parchanti. A tam ten ruský herec BRADloff PITTinskij vyřezával hitlerovcům do čela loveckým kinžálem hákoše. Aby slušní lidé po válce viděli, kdo je kdo. U té scény jsem si otevřel arašidové křupky a černý Slezan.(nevím co to do mě vjelo)
Kdybych ale vzal v potaz hypotetický ekvivalent u nás, co by asi slušelo na čelech těch inkontinentních klaunů z kafilérky?
Možná kosočtverec s rejhou uprostřed.
Aby ostatní slušní lidé v budoucnu viděli....
Dědoušku, co to má ten pán na čele?
Piču Pepíčku. :o))
Přeju Vám, abyste tady opět vytvořili tu správnou bandu. :o))

P.S. 18:12 Před chvíli jsem zjistil, že momentálně existuje nějaký krizový zápas v hokeji. Čert vem sport, ve kterém nejde o výsledek, ale o nenávist.
https://www.info.cz/sport/vuci-rusum-citim-trochu-vetsi-nenavist-nez-k-jinym-souperum-rika-jakub-voracek-9778.html
D
    Dědouch11 18.05.2017 (16:53) +11 Reagovat
I
    Ivan 18.05.2017 (17:33) +9 Reagovat
Jsou tady prý jedinci ,kteří jsou zralý ke střídání v poslední třetině za vysunutý brko Kájinka.Jinak naši po kvalitním výkonu a zásluze prohráli.Až se naučí střílet správným směrem , tak opět začnout vyhrávat.
D
    Dědouch11 18.05.2017 (18:21) +13 Reagovat
"Čert vem sport, ve kterém nejde o výsledek, ale o nenávist."

+ o prachy.
S
    smrťák 18.05.2017 (21:16) +8 Reagovat
I
    Ivan 19.05.2017 (05:52) +9 Reagovat
Rotačka Rotschildova FEDU znamenà pro slušného člověka naozaj BIEDU
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (14:17) +31 Reagovat
Československá jednotka jako součást Republikánské armády DNR bojuje každý den na přední linii s nacistickým nepřítelem, aby zabránila plánované genocidě národa Donbasu ze strany Ukrofašistů.
Nejsou to žoldáci, jak se je pokouší dehonestovat naše a slovenská média, nýbrž běžní vojáci, zařazení do složek armády za stejných podmínek, jako ostatní sloužící v armádě. Letos se zúčastnili spolu s ostatními přehlídky Dne Vítězství 9. května v Doněcku. Takhle vypadají hrdinové.
Video - Slavnostní vojenská přehlídka v Den Vítězství 9. května 2017 v Doněcku [url]https://www.youtube.com/watch?v=6755yI8y1mY[/url]
Georgii Donbas Novorusia
4 hod ·
..narodil jsem se v Československu...rozdělili nás , nikdo se mě neptal .Vlezli jsme do NATO nikdo se mě na nic nezeptal. Jestli chci multikulturní peklo taky nikoho nezajímá .Zrádci politici si stále dělají co chtějí , z mé vlasti udělali absurdistán a mě se stále někdo diví proč jsem odešel, a vzal do ruky zbraň .D
    Dědouch11 18.05.2017 (15:32) +27 Reagovat
DÍKY!
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (16:52) +16 Reagovat
Rádo se stalo.
D
    Dascha 18.05.2017 (17:04) +26 Reagovat
Také vám děkuji, pane Novák. Hlavně mám radost z toho, že ne všichni mladí lidé mají vymleté mozky. A já se přiznám, že ač Češka, tak jsem dneska fandila Rusům.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (19:30) +15 Reagovat
Moc děkuji za reakci a za fandění Rusům. Zaslouží si to.
H
    Historik 18.05.2017 (17:07) +17 Reagovat
Fakt dobrý.
I
    Ivan 18.05.2017 (17:35) +20 Reagovat
Konečně někdo z našich, kdo střílí správným směrem.
J
    jirik 18.05.2017 (18:07) +13 Reagovat
Akorát se může stát, že až se vrátí do česka, tak půjdou sedět......
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (19:28) +13 Reagovat
Do Česka se nevrátí.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (19:28) +10 Reagovat
Přesně tak. (Pro Ivan)
I
    Ivan 19.05.2017 (06:37) +7 Reagovat
Jiří mnozí si neuvědomují že se bijí i za nás kteří chceme vrátit Český stát Čechům a neuvědomují si
že jsme již suočástí 4. říše , z toho vyplívá že se ani není kam vrátit a v případě návratu by je čekala kulka,časem
zcela určitě ikdyž dnes ti něco píchnou a nechaj tě ty fašouni zasratý chcípnut jako zvíře .
Christos voskres pravdu nezadržíš a zvítězí jednou zcela určitě a tobě Jiří nejen díky ale Bůh tě ochraňuj.
J
    Jiri Novak 19.05.2017 (10:30) +4 Reagovat
Pravděpodobně to bude ještě dost divoké, podle jakýchsi náznaků, co jsem někde náhodou četl a tak. Možná ta kulka čeká na někoho jiného, kdo ví.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (19:28) +7 Reagovat
Děkuji za reakci. :) (pro Historik.)
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:11) +22 Reagovat
Video od novinářů.
Tuto sobotu, se udála krvavá bitka v Dněprodzeržinsku.

Banderovci postřelili taxikáře, protože nechtěl volat Sláva Ukrajině!
Příhoda se stala uprostřed bílého dne 14. května u domu číslo 47 na Medicinské ulici. Podle svědků se incident odehrál u taxíku. Dva pasažéři zaútočili na řidiče zezadu, když se otočil, aby spočítal jízdné. Na pomoc jim přispěchal ještě jeden patriot z jejich bandy. Radikálové nejdříve v hádce začali ničit taxík a pak přišla na řadu zbraň. Jeden z nich prostřelil řidiči taxi obě nohy. Na místo události pohotově přijeli další taxikáři a jeden z nich byl také postřelen.
Po činu byl jeden taxikář hospitalizován v nemocnici v Dněprodzeržinsku, druhého museli urychleně dopravit do Dněpropetrovsku. Dva útočníky zadržela policie na místě, jednomu se podařilo utéct.
Radikálové se podle svědků chovali agresivně a kromě pistole měli i teleskopický obušek. Mají pronajatý byt v domě č. 47. Jeden z nich, Roman Malisevič, je členem bandy národního poslance Ukrajiny, exšéfa pravoseků Dmitrije Jaroše. Podle informací z médií je členem osobní ochranky Jaroše. Jsou zde také zvěsti, že ještě jeden z útočníků má přímé vazby na pravoseky.
Lidé, kteří se seběhli k místu události, neskrývali svoji nenávist k pravosekům
Vši! Vás, mrchy, je potřeba pověsit na náměstí! Aby to všichni viděli a věděli! Přijde čas! Přijde! – hlasy z videa. Video bylo z Youtube odstraněno. Jako vždy.
zdroj: [url]https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_144750&z=photo-57424472_456258666%2Fwall-57424472_144750[/url]

I
    Ivan 18.05.2017 (13:25) +20 Reagovat
Pane Novák smutné je , že jsme se od poslední světové války nedokázali zbavit lidí kteří na tom nekonečném utrpení vydělali a naopak jsme jim umožnili šïřit další
zlo . Vím jen jedno ať to dopadne jak chce ale opakovat se to už nebude.Těžko říct jesli je to pozitivní, či negativní zpráva.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (14:21) +18 Reagovat
Takové vši vždy byly, jsou a budou. Na jejich existenci nemáme žádný vliv. Na to jsme příliš malí páni.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:15) +18 Reagovat
17.05.17. Zpráva od opolčení.
Dnes 21:38 msk
Směr bojů se přesunul ke Gorlovce. Na severu Gorlovky zesílily střelné a minometné boje, periodicky na západě střelné.
Golma a Zajcevo: opět dopadají miny.
Doněck: silné boje u jaderné elektrárny a u Spartaku, minomety, SAU, Grady.
Novoazovská oblast: střelné a minometné boje. VSU také používají dělostřelectvo a obrněnou techniku.
Zpráva od opolčence A. Chodarkovského: „Válka, válka a ještě jednou válka. V malé, lokání podobě, ale skutečně je to ona. Nemávejte nad tím rukou, je to skutečná válka. Pod Doněckem pracuje těžké dělostřelectvo, jsou ztráty. Žádné příměří.“
Poznámka od zpravodaje A. Bardačeva: Teď, v tyto minuty, je Donbas podroben masivnímu dělostřeleckému útoku ze strany ukrajinské armády. VSU používají široké spektrum zbraní, od minometů po RS3O Grad. Nejvíce trpí oblasti severně od Doněcka: Jasinovatá a opevněná pozice, letiště, Doněck-Severní a Spartak. V těchto místech je používáno těžké dělostřelectvo. Na videu můžete vidět čerstvé záběry z bojů, které se rozhořely dnes večer pod Doněckem.
zdroj: [url]https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_145088[/url]
video:Ukronacisté pokračují v ostřelování Donbasu. 17.05.17 [url]https://www.youtube.com/watch?v=jgA8HD8eTpw[/url]
I
    Ivan Bielek 18.05.2017 (12:40) +16 Reagovat
Skutočný hrdina, naši naťácki pinďulovia sa môžu hanbiť. Tí už by niečoho takého neboli schopní ani omylom.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:20) +16 Reagovat
Video od ukrajinských novinářů.
Při pobytu na ukrajinských pozicích natočili, jak ukrajinští vojáci umisťují ke svým zákopům samohybná děla typu Hyacint.
zdroj: [url]https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_145066[/url]
video: [url]https://www.youtube.com/watch?v=NrW-uCuG7m4[/url]
V
    vlk samotář 18.05.2017 (13:55) +27 Reagovat
Asi se o rozpoutání války musí pokusit do zimy.

Jinak by tam Amíkům mohly zmrznout kulky jak Napoleonovi a Hitlerovi.....:-))
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (14:20) +21 Reagovat
Válka je v plném proudu. Připravují se ekologické katastrofy, o kterých se jedná v Kyjevě.
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:13) +15 Reagovat
Ukrajinská obdoba Iskanderu OTRK Hrom byla pozorována nedaleko od ruských hranic. (sociální sítě, 17. května 2017)
Uživatelé sociálních sítí se dělí o první fotku prototypu ukrajinské průmyslové korporace, operačně-taktického raketového komplexu Hrom, který je v závěrečné fázi vývoje a byl už pozorován na silnicích poblíž ruských hranic.
Nový ukrajinský mobilní raketomet, který se pokouší Kyjev představit jako svoji alternativu k ruskému Iskanderu, byl pozorován v úterý 16. května v charkovské oblasti. Vývojem nové ukrajinské výzbroje se zaobírá konstrukční kancelář Južnoje a postup nedrží nijak v tajnosti, jelikož hotový Hrom byl spatřen na obyčejné silnici a za velmi krátkou dobu byla jeho fotka rozšířena po sociálních sítích.
Jak píše Dialog UA, plánuje se, že délka doletu rakety vypuštěné z Hromu bude činit 450 km a samotné zařízení je složeno výhradně z komponentů ukrajinského původu. Vývoj tohoto druhu zbraní aktivně financuje Saúdská Arábie, která projevila zájem koupit od Ukrajiny hotová zařízení. V současnoti se Hrom nachází ještě v procesu sestavování, ale v konstrukční kanceláři naplánovali zkoušky raketometu v nejbližší době.
zdroj: [url]https://www.rusdialog.ru/news/107488_1495034519[/url]
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:17) +15 Reagovat
17.05.17. Reportáž od zpravodajů News Front.
Obec Golmovskij je pod ostřelem VSU.
Ukrajinští agresoři zahájili palbu po osadě Golomovskij v Nikitovském okresu Gorlovky. Palba byla vedena ze 122 mm dělostřeleckých zbraní z pozic protivníka na území okupovaného Dzeržinska (ukrajinští radikálové ho nazývají Toreck). Zejména bylo ostřelováno severní předměstí Gorlovky – Golmovskij. Byl tam vážně poškozen dvouposchoďový dům. Několik bytů zůstalo bez oken, viditelně byly poškozeny podlahy a střechy.
Místní obyvatelé vypovídali o škodách způsobených ukrajinskými teroristy: „Ve dvanáct hodin v noci proběhla exploze, vypadla skla i okna.“, řekl místní obyvatel. „Byla tady přímo hora střepin. Přiletělo to přímo do okna, odrazilo se to a dopadlo na balkon, kdyby to vybuchlo, tak bych už nebyl. Tyče z balkonu vletěly až do bytu. Šokovalo mě to. Nikam jsem se neschoval, jsem tu doma a zrovna jsem se díval na televizi. Střílejí každý den, čistí město či co, žádní vojáci tu nejsou, nikdo. Tohle nejsou normální lidé, bratr bratra zabíjí.“ – řekl obyvatel městečka Golmovskij.
zdroj: [url]https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_145081[/url]
video: Městečko Golmovskij pod palbou VSU.
[url]https://www.youtube.com/watch?v=9vx0TbHKZfM[/url]
J
    Jiri Novak 18.05.2017 (13:24) +15 Reagovat
17.05.17. Naléhavá zpráva od Ministerstva obrany DNR.
Ukrajinští agresoři v 18:40 msk podrobili minometnému ostřelu osadu Krutá Balka. Obětmi přímých dopadů min do obytných domů byli dva civilisté. Raisa Nikolajevna Burova (*1955) byla zabita a raněn byl Vitalij Jurievič Nakropov (*1983). Záchranná služba se dlouho nemohla dostat na místo kvůli ostřelování. Z pod přímého ostřelu vynesli oběti vojáci DNR. Muž se nachází v těžkém stavu v nemocnici v Jasinovaté.
Doněcká filtrační stanice je také ostřelována ze strany VSU. Její zaměstnanci se museli běžet ukrýt. Stanice dál pracuje.
Video: Obyvatelka obce Spartak vyprávěla o ostřelování: „Stříleli po nás a potom letěla minometná palba na město, možná na Avdějevku nebo Opytné, přelétalo to a padalo do lesa nebo poblíž města.“
„Co říci, že neustále takhle silně střílejí každý den – bývají skutečně takové dny.“
zdroj:[url]https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_145065[/url]
video: [url]https://www.youtube.com/watch?v=ZozZpiOFbxk[/url]
V
    vjědec123 18.05.2017 (18:02) +9 Reagovat
Koho podporuje vedení USA a EUroafriky?! Umírněné uřezávače hlav. Je to čím dál tím více vidět.

Koalice pod vedením USA zaútočila na pozice provládních jednotek v Sýrii, sděluje agentura Reuters s odvoláním na amerického úředníka.
Útok byl proveden jako odpověď na útok stoupenců Damašku na Amerikou podporované opoziční síly. Podle předběžných informací byla střelba koalice varovná, sděluje agentura.
France-Presse specifikuje, že incident proběhl nedaleko od syrsko-jordánské hranice.
„Konvoj se pohyboval po cestě a nereagoval na opakovaná upozornění, aby se nepřibližoval k vojskům koalice v At-Tanfu", oznámil agentuře americký armádní zdroj.
USA společně se spojenci od roku 2014 provádí v Sýrii a Iráku operace proti bojovníkům IS a pomáhá v tomto boji ozbrojeným jednotkám syrské opozice. Koalice pod vedením Washingtonu jedná v Sýrii bez souhlasu zákonné vlády země.
https://cz.sputniknews.com/svet/201705185312316-koalice-uder-provladni-jednotky-syrie/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lajkit.cz Lajkit.cz Lajkit.cz