Reklama

Po znásilnění 15leté dívky, rakouské město odmítá další uprchlíky

19.05.2017 (05:27)
  10881     60

Dolnorakouské městečko Tulln odmítlo další přijímání žadatelů o azyl poté, co se v úterý objevila informace o znásilnění 15letého děvčete.

„Pachatelé by měli být uprchlíci, což bylo z počátku případu popíráno,“ uvedl starosta Tullnu a dodal, že „o ty uprchlíky co už jsou v Tullnu se budeme samozřejmě nadále starat v rámci platných předpisů a zákonů.“

„Pro mě je ale nulová tolerance pro delikventní žadatele o azyl, kteří zneužívají zákony pohostinnosti. S ohledem na to, co tito zločinci udělali s dívkou, musí být tvrdě podle zákona potrestáni,“ zdůraznil starosta Peter Eisenschenk.

Čin byl spáchán v pozdních večerních hodinách 25. dubna. Dívka byla na cestě domů, cestou byla sledována třemi muži, jeden z nich ji uchopil za ramena a zakryl ústa.

Podle policejní zprávy pak dva muži znásilnili dívku. Poté se dívka pokusila o útěk a byla chycena na opuštěném území, na bývalém výstavišti, kde nedávno došlo také k  sexuálnímu napadení.

Policie v první fázi vyšetřování odepřela informace, aby nedošlo k narušení vyšetřování. Vyšetřování směřovalo  do ubytovny v nedaleké vesnici, kde policisté odebrali DNA vzorky 59 mužům. Kompletní výsledky jsou očekávány během dvou týdnů, ale od úterý již sedí ve vazbě jeden z trojice mužů, 19letý Afghánec.

„Podezřelí jsou nadále kontrolováni,“ uvedl policejní mluvčí Johann Baumschlager v úterý odpoledne, “další kontroly jsou nezbytné. Použití screeningu v Tullnu bylo prvně v Rakousku,“ dodal mluvčí.

Podle zpráv z médií, kromě podezřelého 19letého Afghánce, který je ve vazbě, jde ještě o dva Somálce ve stejném  věku.

Zdroj: pz.czsalzburg.com

Loading...
J
    josh (xy) 19.05.2017 (08:44) +55 Reagovat
To zní hrozně,......o ty uprchlíky co už jsou v Tullnu se budeme samozřejmě nadále starat....
Neskutečné !!! Můžeme se starat o děti, domácí mazlíčky, dobytek, ale tohle. Tady by se asi měli postart rodiče té dívky,...protože ty zákony a politici - hnus.
H
    Historik 19.05.2017 (09:21) +82 Reagovat
Přesně. Ještě tak před před 20,30ti lety by to proběhlo takhle. Otec té dívky by vzal mužské příbuzné, kamarády, sousedy a postarali by se o ně tak, že by do města už žádná černá huba ani nepáchla.
Jenomže dnes už žijeme v jiném světě a možná se otec i omluví za dceru, která provokovala vyzývavým oblečením. Protože jinak by mohl mít problémy v práci a kdyby se kriticky ozval, vrhnou se na něho úřady. S příbuznými se moc nestýká, na kamarády nemá čas a sousedy vlastně ani nezná. Je sám, zbraň kvůli složitým zákonům nemá. Bude asi bezmocný a zoufalý a možná přemýšlí o sebevraždě.
Co ale tento muž udělá, až pohár společnosti přeteče. Bude jedním z těch, kteří začnou zabíjet a lynčovat veškerou černou pakáž ve městě a jejich pomahače taky.
Myslím, že se moc nepletu...
J
    John Maxwell 19.05.2017 (10:31) +44 Reagovat
To se jistě nepleteš , takto to bude všude ...spoléhat na stát v tomto nelze ...
J
    josh (xy) 19.05.2017 (10:47) +60 Reagovat
Asi tak, někdo musí suplovat policii, zákony.
V
    vlk samotář 19.05.2017 (12:56) +29 Reagovat
To tak dopadne!
J
    josh (xy) 19.05.2017 (13:34) +31 Reagovat
jj, zbyde to na nás, pokud chceme jako rasa přežít.
J
    John Maxwell 19.05.2017 (13:54) +12 Reagovat
Takhle z toho bude dost lidí .....
-
    .lak 19.05.2017 (14:25) +6 Reagovat
J
    josh (xy) 19.05.2017 (15:30) +17 Reagovat
Budou to mít hoši těžký..konečně je tu jaro ;), Už to nebudou slimáci, ale slintáci;)
D
    Dědouch11 19.05.2017 (17:35) +17 Reagovat
Neměly by mít zahalenou krychli, aby nepobuřovaly slimáky?
J
    josh (xy) 19.05.2017 (18:21) +19 Reagovat
Spíše to vypadá, jak vítačky na nádraží. Wellcome Refugee,...;)
V
    vlk samotář 19.05.2017 (20:02) +12 Reagovat
Ba naopak!
Muslim když uvidí nahou ženu, musí spáchat sebevraždu...

Většina z nich jsou ale muslimové jen když jde o zabíjení kvůli urážce Islámu a zbytek už nedodržují.
-
    .lak 19.05.2017 (22:19) +6 Reagovat
Tak já je vidím oblečené, nebo vidím blbě. Spíš by si odér mohli nechat schvácené běhny.
D
    Dědouch11 19.05.2017 (17:33) +11 Reagovat
Sbírka pěkných diferenciálů. Jedna rozvodová skříň hezčí, než druhá.
5k (nebo buzzík), to nějak nedokáže zpracovat. To je pořád jen džandova chlupatá prdel a najednou tohle...
V
    vlk samotář 20.05.2017 (00:27) -1 Reagovat
Jak říkal jeden můj kamarád, když ještě žil ..:

-"Ženská je jen stojánek na pi*u"...
Pi*a je stejná, ale stojánek pokaždé jinší.
A láska? ....To je len honba za kusem proch**ného masa..."....:-)
D
    Dědouch11 20.05.2017 (05:05) +4 Reagovat
Jo, znám tyhle hlášky, co si je říkají chlapi v hospodě, když není na doslech jejich "stojánek". :D
Já zase říkávám, že "ženská bez prdele, je jak tejden bez neděle".
:D
V
    vlk samotář 20.05.2017 (09:02) 0 Reagovat
.. a .."kšandy nosí jen ti chlapi, co nevěří své prdeli"......:-))

Takových hlášek je spousta..:-)

Nebo tahle..:

."Nevěřím ničemu, co týden krvácí a nezemře..!.."..

https://www.youtube.com/watch?v=jy37POwQDd0
D
    Dědouch11 20.05.2017 (14:25) 0 Reagovat
:D
E
    eli 19.05.2017 (09:34) +21 Reagovat
Uprchlici tu nie su nahodou, niekto ich zo svojej vlasti vybombardoval, niekto ich destinaciu usmernuje, niekto chce povodne obyvatelstvo Europskych krajin, vohnat do obcianskych vojen. Kto je ten niekto a o co usiluje, je predmetom diskuzii a polemik v kazdom druhu medii. Poukazuju sa na zapad a vychod, obvinuju
a obhajuju, formuju nase nazory.
Predinternetova cenzura, spolahlivo pochovavala nevhodne informacie, nebolo treba korigovat napisane, ani neustale instruovat pisalkov, trend bol dopredu urceny, vybocit sa nikto neodvazil. Dnes maju vsetky informacie volny tok, internet doslova pochoval cenzuru. V priebehu poslednych dvoch dekad, spravodajske institucie nadobudaju industrialny charakter. Elity u moci investuju ohromne ciastky do politickej manipulacie verejnej mienky, zamestnavaju velke pocty "prestitutov"
a vyuzivaju, vystiznejsie napisane zneuzivaju "fachidiotov,"vsetkeho druhu
k manipulacii spravodajskeho systemu jednostranneho zamerania. Informacny system, sa stal existencnou liniou mocenskeho aparatu, tak v zonach zapadu, ako aj vychodu, kde vladne oligarchia toho isteho druhu s tym istym poslanim. Ak je ich poslanim ta ista vec, co je v podstate ovladnut svet, preco sa tak vela investuje do propagandy a takym arogantnym sposobom (ako to aj v poslednej dobe predvadza aj redakcia "AC 24") aj utoci proti kritickym nazorom, ktore tento smer, ci poslanie spochybnuju? Historia dokazuje, ze politicka moc, je nedelitelna. Vzdy tu bol len jeden monarcha v tej ci onej monarchii, jeden diktator v tej ci onej krajine, boli tu sice dvaja papezi, jeden v Rime, druhy v Avignone, ale novy svetovy poriadok
s dvoma centrami moci nepocita. Jeruzalem, je biblickym centrom buducej svetovej moci a tu su prave korene chaosu, ktorym cely svet v sucasnej dobe prechadza. Amerika, je svetovou velmocou a ti, ktori jej vladnu, sa moci len tak hned nevzdaju. Neokonzervativci, drzia mocensku siet v Amerike, neporusenu. Ziadnemu Trumpovi, ani koalicii Moskvy a Tel Avivu, sa dieru v tejto sieti urobit nepodarilo, napatie vo svete rastie kazdym dnom ako aj moznost vojenskej konfrontacie, kazda strana usiluje o podporu verejnosti, bez ktorej vyhra nie je mozna, preto aj propaganda prechadza do stavu sialenstva. Kazdy kriticky nazor sa okamzite likviduje, zatahuje sa za vsetky ucinne paky, manipule je sa s hodnotenim prispevkov priamo v redakcii, udrzuju sa v pohotovosti vsetci lokalni psychopati, ktori otravuju
a urazaju nepohodlnych diskutujucich, skratka sme na prelomu velkych zmien.
J
    John Maxwell 19.05.2017 (10:28) +24 Reagovat
[quote name="eli"]Uprchlici tu nie su nahodou [/quote]
Náhodou tu jistě nejsou , je to živá síla na zástupnou válku proti Evropě a RF, vznikající chalifáty VB ,Německo ,Francie budou jen doplňovat stavy v armádách.Bývalý východní blok bude protektorátem koalice SSA (nekdo na ně makat musí),proto EU dělá změny na měkké jádro EU a tvrdé a přerozdělení je jen nástroj na udržení strachu a chaosu.
Další co se dá do pohybu budou oblasti s nedostatkem vody odhad je 80-100 mil. lidí potáhne za vodou...
[quote name="eli"]Dnes maju vsetky informacie volny tok, internet doslova pochoval cenzuru. [/quote]
To je nesmysl , kdo sleduje informační toky tak to má vzdy stejný vzorec ,vypustí se jen to nezbytné zbytek se dopíše hovadinama když už , jinak se veškeré informace už jen přebíraj zpracované a upravené.Myšleno hlavní inf. proud.
E
    eli 19.05.2017 (11:16) +5 Reagovat
Na tych uprchlikov, mas svoj nazor John, ktory samozrejme respektujem, aj ked
s niektorymi detailami nesuhlasim, ale co sa tyka volneho toku na internete, tam ti musim oponovat. Totiz, kazdemu je dovolene vypustit co chce. Su tu media
v sukromnych rukach, niektore este v statnych, ale je tu aj vela socialnych medii, ako napriklad Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, Social Networks a vela dalsich, kde si moze kazdy pisat co chce, samozrejme vyzaduje sa dodrziavanie urcitych etickych pravidiel, potom je tu vela osobnych webovych stranok, kde si tiez moze kazdy pisat co chce, aj ty si mozes zalozit svoju stranku. Potom su tu take stranky, ako je napriklad AC 24, su vedene, ako nezavisle, ktore otvorili diskusne fora pre verejnost, kde je mozno SLOBODNE vyjadrit svoj nazor, teda nic sa nevypusta, ani nedopisuje hovadinami John.
J
    John Maxwell 19.05.2017 (11:32) +16 Reagovat
No o tom psaní co chci bych pochyboval a jistě nebudu sám, cenzura vykoukne hned u vyhledávače google a pokračuje dál a dál internetem ...
a socialní sitě :) viz tady ...
http://www.ivcrn.cz/nase-fb-stranky-stale-neobnoveny-235-tisic-smazanych-lidi-na-fb/

Pro doplnění Chovancovo ministerstvo pravdy se zřizovalo asi proč ....
L
    LubinenKremlBot 19.05.2017 (14:16) +10 Reagovat
No přeci pro naši maličkost Johne
L
    LubinenKremlBot 19.05.2017 (19:41) +6 Reagovat
Samo vypouštěj spoustu sraček ale vytáhnout si z toho důležité informace je složitější a kdo nechce hltá sorodvořákovu ssa čt.
-
    .lak 19.05.2017 (10:59) +14 Reagovat
Doba pokročila že mnozí prostě neuvěří v "deep state oligarchů které na pašalíky vlád obecně kašlou, stejně jako oni na své zaměstnavatele voliče vyjma ruska, číny s realizací NWO. Vše v duchu že nejlepší otrok je ten který neuvěří nebo se mu konspirace tak hrozná vymyká prostě chápat že prostě neuvěří že je porcován nevědomky.
https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
http://tadesco.cz/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-5-rozlusteni/
P
    Pavel Blaheta 19.05.2017 (13:04) +13 Reagovat
Eli píšeš: Ak je ich poslanim ta ista vec, co je v podstate ovladnut svet, preco sa tak vela investuje do propagandy a takym arogantnym sposobom
Ale já po analýze dat, která máme všichni k dispozici, soudím, že to tak není. Že se nejedná "jen" o ovládnutí světa jediným mocenským centrem. Možná si to ti za oponou mysleli, ale podcenili průběžné změny v náladách lidí a to, že odpor proti tomu jedinému centru moci prostě narůstá exponenciálně v čase. Takže vládnout světu ze dvou nebo i tří center se ukáže jistě jako snazší. A také se domnívám, že nejsilnější motivací pro mocipány tzv. anglosaského světa je zničit Rusko a vyhubit nebo alespoň velmi decimovat slovanské národy (všechny - nebudeme výjimkou). Ti psychopati, kteří narušují diskuzi jsou podle mne placení trollové. Ptáš se kým? Asi za tím jsou Soroš, CIA, MOSSAD, možná KGB. Ani nevíš jak se snažili krátce po napadení Iráku v roce 2003. Jak se snažili přesvědčit čtenáře na různých "chatech", že hlavně a proboha USA to nedělají kvůli ropě. Oni jen chtějí vyměnit Saddáma za jiného vládce, který bude Iráku vládnout demokraticky (a podobné sračky dnes používají proti Assadovi - a výsledkem bude jen rozvrácená Sýrie a o stupeň blíže k válce proti Íránu a posléze Rusku). Ale může se stát, že se rozhodli pro "zkratku" - Rusové drží Sýrii, tak tu válku jsou USA schopny vyvolat i bez pádu Sýrie. Řeknou si, zbytečná oklika - jdeme na to přímo a hned. A my všichni se jen budeme dívat s otevřenou pusou na ty hřiby, které zde nasázejí jedni i druzí. Ale těm Rusům bych to v tomto případě ani neměl za zlé. Jsme (Češi) nevděční parchanti, kteří svým osvoboditelům nadávají, okopávají jim tzv. kotníky a opravdu si nic jiného nezasloužíme. Asi tak - a stáe doufám, že se svět změní - pokud změní směr, kterým jde.
V
    Vladimír57 19.05.2017 (15:37) +14 Reagovat
Pavle, až na jeden detail souhlas. Rusům okopává kotníky jen několik šmejdů, samozřejmě se najdou zblblí hlupci, propaganda nese své plody.
E
    eli 19.05.2017 (15:46) +4 Reagovat
Pavle, samozrejme kazdy z nas formuje svoje usudky, ci vychadza z dat ktore su nam vsetkym k dispozicii. Kazdy z nas to chape inak, preto sa aj nase nazory tak lisia. Nie je mozne byt ocitym svedkom vsetkeho, co sa okolo nas deje, sme odkazani na svedectva a interpretacie udalosti v mediach, ktore su nam dostupne, ale nie vsetko co nam predkladaju a ponukaju, sme schopni absorbovat, analyzovat a posudzovat, rovnako. Napokon aj ta propaganda sa deli na sfery mocenskych zaujmov. Americka spolocnost je vo sfere inych mocensky zaujmov, ako napriklad spolocnost vychodnej Europy, ktora tradicne podliehala pod Europske mocenske centra, ci to uz bol Rim, alebo Moskva. Co je podstatou mojho nazoru? Budem velmi strucny, nemienim zatarasit priestor na fore podrobnostami, aj ked by to bolo mozno viacej prehladnejsie. Po pade sovietov, situacia vo svete zacala naberat jednosmerny kurz smerom k totalnej globalizacii, Rusko a Amerika prechadza do stavu amalgamácie, az do doby invazie Iraku, kde skupina neokonzervativcov u moci v Amerike zistila, ze uz vlastne svet pod svojou kontrolou ma a dala jasne najavo Izraelu, ze sa s nim o moc delit nebude. To bol moment, ktory vyprovokoval zastancov mocenskeho centra v Izraeli (ktoreho hlavnymi predstavitelmi boli prave Soros a Kissinger) k opatreniam na odstranenie neokonov z mocenskeho systemu v Amerike. Ako je zname, Obama, bol Sorosov objav, ktory aj financoval jeho volebnu kampan. Na druhej strane Kissinger aktivizoval mocensky system Kremla, ktory zahajil mohutnu rekonstrukciu ruskeho vojenskeho systemu, ktoreho ucelom bolo zastavit dobyvacnu vypravu neokonov. Obama zradil doveru Sorosa a Izraelu, ale Putin, si pocinal velmi uspesne, dalo by sa povedat, ze dnes prebera poslanie starnuceho Kissingera, osobne. Je pochopitelne, ze neokoni presadzuju pad Asada, pretoze by im to umoznilo dosadit vladu v Syrii, ktora by vyhovovala ich zaujmom, Putin presadzuje zaujmy Izraela.Tento problem sa vyostril prave zvolenim Trumpa do uradu prezidenta, co neokoni chapu ako zasah Ruska, do vnutornych veci Ameriky, preto sa tento boj prenasa aj do sfery propagandy, kde sa postoj Ruska vykresluje, ako odpor proti nasilnej globalizacii Amerikou. Putin, usiluje ziskat verejnu mienku zapadu, na svoju stranu, aby si upevnil svoje mocenske pozicie hlavne doma. Cim vacsiu popularitu na zapade, tym vacsiu podporu doma, tak to fungovalo vzdy.
J
    Jaruš 19.05.2017 (15:24) +21 Reagovat
v 2. sv. vojne bola stredná a východná Európa rozbombardovaná, zničené hospodárstvo, milióny ľudí vyvraždených. Ale nikto neutekal pre pomoc do Afriky, ani Arábie. Oni sa o nás nepostarali, ani nám nepomáhali vybudovať nanovo naše štáty. A nemajú právo to žiadať od nás. Utečencov neprijímať, nech idú bojovať za svoju vlasť, tak ako bojovali naši dedovia!
V
    Věra Štimová 19.05.2017 (10:19) +24 Reagovat
Tohle se děje neustále, Anglie je toho plná, Švédsko, Norsko, Finsko, atd. Pokud by však znásilnili romku, její otec by kašlal na zákony a příbuzenstva má přehršel. Ten otec by měl určitě zastání u našich romských přátel. Navíc možná s mnoha uprchlíky by se ještě domluvili v romštině. Romové neví, kde je Brusel a je jim to srdečně jedno.
M
    maus 19.05.2017 (10:29) +21 Reagovat
popravit

nic jineho na ty primitivni zivocichy nefunguje
J
    John Maxwell 19.05.2017 (10:49) +27 Reagovat
Parazita je nutné se zbavit ....[URL=http://smayliki.ru/smilie-457835463.html][IMG]http://s4.rimg.info/4ad90943c3178a5fcbe4b06dca58a232.gif[/IMG][/URL]
V
    vjědec123 19.05.2017 (10:59) +19 Reagovat
"Sekera je za dva zlaté a topůrko za tolar."
Popř. kladívko, roxor, ... dlažební kostka, je k dostání hned jak se člověk pro ně sehne.
J
    John Maxwell 19.05.2017 (11:12) +18 Reagovat
Tak tak ani náboje to nepotřebuje a kravál nenadělá ...
V
    vjědec123 19.05.2017 (09:01) +20 Reagovat
Vzkaz voličům od politika z Bruselu

Na žaludu udělala se mi malá boule.
Se strachem se na ni koukám a drbu si koule.
Probírám se historií, kde se asi vzala.
Při jednání u Makrely, když mi ho tam dala?!
Nebudu se o tom bavit, ze široka vzato.
Podpoříme válku s Ruskem, IS, také NATO.
P
    Pеtkо Коtоv 19.05.2017 (09:59) 0 Reagovat
Je otazka, zda ten bruselsky homosexual tam vubec nejake koule mel. Kdovi co si drbal.
V
    vjědec123 19.05.2017 (10:32) +22 Reagovat
Tak dobře. Uděláme to takhle. -D

Vzkaz voličům od českého politika z Bruselu

Na jazyku udělala se mi malá bulka.
Nevrátím se nikdy domů, čeká mne tam kulka.
Probírám se historií, kde se ten vřed vzal.
Při jednání u Junckera, nebo když jsem sral?!
Nebudu se o tom bavit, ze široka vzato.
Podpoříme válku s Ruskem, IS, také NATO.
M
    Mordochaj Levy 19.05.2017 (12:12) +15 Reagovat
U nás na horách stále platí pravidlo tří Z (ZZZ)...
Pokud někdo úmyslně ublíží někomu z mé rodiny a pokud vím kdo tak se to řeší asi takhle:
Zastřelit
Zakopat (v horách v lesích)
Zatloukat

Není člověk není problém - JS.
V
    vjědec123 19.05.2017 (08:45) +12 Reagovat
Miluji tě ve jménu Božím. Jsi můj poklad a Islámský stát bude tvým domovem. Cihlu po cihle zde vybudujeme lepší svět. Když s tebou přijedou tvé kamarádky, najdu velký byt pro všechny. Přes den se budeš starat o sirotky a raněné, zatímco já budu bojovat. Večery budeme trávit spolu… in ša Allah.

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/05/19/tip-na-dobrou-knizku-2/
P
    Pokémon 19.05.2017 (11:54) +12 Reagovat
Napadla mne v této souvislosti myšlenka připodobnění nedávného Zemanova "bonmotu" před Putinem o novinářích, kterých je mnoho a že by se měli likvidovat.
V
    vjědec123 19.05.2017 (12:05) +15 Reagovat
Ve druhé polovině rozhovoru se prezident pustil do českých novinářů, kteří na schůzce s ruským prezidentem Vladimirem Putinem vyzdvihli bonmot o tom, že „novináře je třeba likvidovat“. „Hloupost našich komentátorů je nekonečná. Ve skutečnosti šlo o okrajovou poznámku, kdy jsme se prodírali zástupem novinářů, tak jsme si se smíchem řekli, že by bylo třeba je likvidovat,“ řekl prezident. Uznává prý, že je třeba ctít svobodu slova, jenže přidává jedno „ale“. Svoboda slova je podle něj něco krásného, ale není totožná se svobodou k šíření hloupostí.

„Jenom český novinář může z hodinového jednání s ruským prezidentem vytrhnout jednu okrajovou větu. Bavili jsme se především o ekonomické spolupráci a součástí této spolupráce bude i mezivládní jednání mezi Českou republikou a Ruskem, které se po třech letech obnoví... Pak jsme probírali samozřejmě i otázky českých investic v Ruské federaci a naopak. Chtěl bych zároveň říci, že je dobré, že počet ruských turistů u nás opět roste. S rostoucím počtem čínských turistů to pomůže našemu cestovnímu ruchu,“ zdůrazňoval Zeman.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Milos-Zeman-jeste-v-Cine-usedl-pred-kameru-a-spustil-kanonadu-Likvidace-novinaru-Hloupost-nasich-komentatoru-je-nekonecna-488399
V
    vjědec123 19.05.2017 (12:15) +11 Reagovat
S novináři se to má asi takto:
Německá historička Harriet Scharnbergová má za to, že americká agentura AP kolaborovala mezi lety 1933 až 1945 s nacistickým Německem. Jednak si najala fotografa, který nechával Hitlera vybírat, jaké fotky z Německa spatří svět a které zůstanou skryty; ale především měla agentura informace o probíhajícím vyvražďování Židů. A tyto informace cenzurovala. Opět na žádost nacistických pohlavárů.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slavna-americka-tiskova-agentura-priznala-ze-spolupracovala-s-Hitlerem-Dokonce-pry-vedela-o-planu-na-vyvrazdovani-Zidu-a-pomahala-s-jeho-utajovanim-488468
V
    vlk samotář 19.05.2017 (17:59) +11 Reagovat
Na tohle se podívejte, jak máme tupé vofce v republice!

Naši sluníčkáři!!!

http://www.mojevideo.sk/video/2a621/ceski_slnieckari_v_akcii.htmlToho starého kokota s píšťalkou, co jim udává tempo, asi platí Soros, ... a ty ostatní my z našich daní, jestli jsou to studenti, nebo sociálka!
Já říkám stále, že to bezplatné školství by se mělo zrušit a sociální podpory taky!

Měli by jiné starosti, kdyby se museli živit sami prací!


Rok staré, ale o to víc aktuální!!!

http://www.mojevideo.sk/video/261af/rakusania_hovoria_o_vlne_azylantov_vo_spielfelde.html?utm_source=related_player
D
    Dědouch11 20.05.2017 (08:45) +4 Reagovat
"Toho starého kokota s píšťalkou, co jim udává tempo, asi platí Soros,"
Nejspíš jo. A tipuju ho na tělocvikáře. Ti, co nevylezou po laně, musí skandovat...
V
    vlk samotář 20.05.2017 (09:05) +3 Reagovat
To jsou ti dosazení havlovci do škol, co tady rozvrací stát,.... a kolem nich už sedí jejich dementní "produkt"...
P
    Petko Kotov 19.05.2017 (11:45) 0 Reagovat
jeden z millionu neco provedl a tady se hazi vsichni do jednoho pytle. Na tomto mikste se urcite nebude psat o tech kdo pracujou, plati dane a nakopli zapadoevropske ekonomiky tolik hodne ze ty muzou posilat penize i Cechum, Polakum, Madarum formou dotaci
J
    John Maxwell 19.05.2017 (11:50) +16 Reagovat
1.4 už bylo [URL=http://smayliki.ru/smilie-1244950407.html][IMG]http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif[/IMG][/URL][URL=http://smayliki.ru/smilie-1244950407.html][IMG]http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif[/IMG][/URL][URL=http://smayliki.ru/smilie-1244950407.html][IMG]http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif[/IMG][/URL][URL=http://smayliki.ru/smilie-1244950407.html][IMG]http://s19.rimg.info/1127af8a73c62a9acf8a568b1dcc7241.gif[/IMG][/URL] srovnej si čas po hospitalizaci ...
V
    vlk samotář 19.05.2017 (12:54) +14 Reagovat
Multikulti obohacení!!! :-)))

Doporučuji přeposlat dále, aby všichni viděli, co nás čeká, díky té kurvě z Německa!

ZE ZÁPISKŮ RECEPČNÍHO: KDYŽ NA HOTEL PŘIJEDOU DIVOKRAJNÍ CIZINCI

http://pravyprostor.cz/ze-zapisku-recepcniho-kdyz-na-hotel-prijedou-divokrajni-cizinci/#comment-493721

J
    josh (xy) 19.05.2017 (18:47) +7 Reagovat
Tohle asi bude nějaký lékař, možná dentista. Úplně vidím, jak mi říká...Tak, co vás bolí.?..Otevřte si ústa, prosím. ...Oni ale mají spíše chirurgickou praxi;)
V
    vjědec123 19.05.2017 (11:54) +8 Reagovat
Kecal

Znám jednu dívku, ta má dukáty!
Má dukáty!
Zná jednu dívku, ta má dukáty!
Má dukáty!

A chalupu a chalupu dostane od táty!
A chalupu a chalupu dostane od táty!
.........
V
    vjědec123 19.05.2017 (12:28) +6 Reagovat

„Lví ústa“ – schránka pro anonymní udání na Dóžecím paláci v italských Benátkách
P
    Pavel Blaheta 19.05.2017 (13:18) +8 Reagovat
Eli píšeš: Ak je ich poslanim ta ista vec, co je v podstate ovladnut svet, preco sa tak vela investuje do propagandy a takym arogantnym sposobom
Ale já po analýze dat, která máme všichni k dispozici, soudím, že to tak není. Že se nejedná "jen" o ovládnutí světa jediným mocenským centrem. Možná si to ti za oponou mysleli, ale podcenili průběžné změny v náladách lidí a to, že odpor proti tomu jedinému centru moci prostě narůstá exponenciálně v čase. Takže vládnout světu ze dvou nebo i tří center se ukáže jistě jako snazší. A také se domnívám, že nejsilnější motivací pro mocipány tzv. anglosaského světa je zničit Rusko a vyhubit nebo alespoň velmi decimovat slovanské národy (všechny - nebudeme výjimkou). Ti psychopati, kteří narušují diskuzi jsou podle mne placení trollové. Ptáš se kým? Asi za tím jsou Soroš, CIA, MOSSAD, možná KGB. Ani nevíš jak se snažili krátce po napadení Iráku v roce 2003. Jak se snažili přesvědčit čtenáře na různých "chatech", že hlavně a proboha USA to nedělají kvůli ropě. Oni jen chtějí vyměnit Saddáma za jiného vládce, který bude Iráku vládnout demokraticky (a podobné sračky dnes používají proti Assadovi - a výsledkem bude jen rozvrácená Sýrie a o stupeň blíže k válce proti Íránu a posléze Rusku). Ale může se stát, že se rozhodli pro "zkratku" - Rusové drží Sýrii, tak tu válku jsou USA schopny vyvolat i bez pádu Sýrie. Řeknou si, zbytečná oklika - jdeme na to přímo a hned. A my všichni se jen budeme dívat s otevřenou pusou na ty hřiby, které zde nasázejí jedni i druzí. Ale těm Rusům bych to v tomto případě ani neměl za zlé. Jsme (Češi) nevděční parchanti, kteří svým osvoboditelům nadávají, okopávají jim tzv. kotníky a opravdu si nic jiného nezasloužíme. Asi tak - a stále doufám, že se svět změní - pokud změní směr, kterým jde.
M
    MA3X 19.05.2017 (16:35) +10 Reagovat
jeden z milionu Rusu možná vzal doping a ty je hážeš hned do pytle všechny, že? Iciku, prober se,

vedoucí nezávislé komise Světové antidopingové agentury (WADA) Richard McLaren uznal, že v Rusku není státní systém podporující doping
V
    vlk samotář 20.05.2017 (00:20) +5 Reagovat
https://youtu.be/ThQakgCy00o?t=5225

A dobře poslouchej první věty, protože historie se neopakuje. Ta se kopíruje a přitvrzuje!
Jen místo "soudruha předsedy" máme "soudruha Junckera"!

Jen blbec věří tomu, že nám EU posílá na rozhledny zdarma dotace a ještě stačí z ničeho u nich stavět skleněné paláce, abysme je mohli z těch rozhleden sledovat a závidět!

A jednou budeme všechno vracet, ale oni ne!
O
    oto78 21.05.2017 (10:52) 0 Reagovat
dnes zijeme ve fantasmagorii
pred 10 lety by ani jeden z nas neuveril ze to pujde tak snadno - no jo co Goebels naucil to dnesni lidstvo jak by naslo.
uvidime zda tato cesta vede konecne k "opusteni planety" :)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lajkit.cz Lajkit.cz Lajkit.cz

Pro čtení článků a správnou funkci webu
prosím vypni AdBlock.