Reklama

Jen méně inteligentní věří americkým lžím o Severní Koreji. Lžou vždy a lžou o všem, varuje Ron Paul Institute

12.08.2017 (04:35)
  14710     20

Za USA se táhne dlouhá historie lží o válkách, aby si vojensko-průmyslový komplex mohl nahrabat na drahém vojenském vybavení. Zbytečný vojenský avanturismus zůstává už dlouhá desetiletí součástí životního stylu hrstky papalášů z nevolené elity s jejich grandiózními vizemi dominance nad světem a s jejich neustálou touhou po moci a penězích.

Každý, kdo nevěří, že by americký establishment o Severní Koreji nemusel lhát, a podlehl propagandistické mašinérii jejich korporátních masových médií, by si měl nechat vyšetřit hlavu.

Mediální presstitutky nám s vážnou tváří povídají lži, neboť jsou součástí mocenského establishmentu USA, co má v úmyslu tepat masám mozky, aby dost změkly k nasávání propagandy.

Ty samé masy, které Severní Koreu ani neumí ukázat na mapě, se nakonec sešikují do války kolem falešné vlajky stejně, jako to bylo v případě před Iráckou válkou.

Jak píše Daniel McAdams:

Zahraniční komentátoři americké politické scény jsou buď podlézavci nebo prostě otravní ubožáci, tohle by se ale nikdo neodvážil říci o australské pozorovatelce Citlin Jonstone, jejíž punk-rockový styl, s jakým se vrhá na tuto štvanici, je stejně osvěžující, jako by mohl být pro leckoho šokující (a ač nejsem příznivcem tak silných slov, stejně je sem dám). Od včerejšího výbuchu „vzteku a ohně“ prezidenta Trumpa se Američané zase v znepokojivě vysoké míře houfují kolem falešné vlajky válečné propagandy. Dnes dala paní Johnstone ten tolik potřebný políček masám s válečnou propagandou tepanými mozky, které zase jednou tleskají americkému bombardování země, kterou neumí ani najít na mapě (Zeptali se běžných Američanů, kde je Severní Korea. Jejich odpovědi překvapují svět), jako kdyby na tom závisely jejich životy.

Když se i mnozí kritičtí libertariáni obrací a začínají si u svých klávesnic hrát na vojenské velitele stylem: „Já jsem sice pro ne-intervencionistickou zahraniční politiku, ale TIHLE KŘUPANI NÁS ZABIJÍ!!!“ tak nám všem, kdo mají aspoň půlku mozku, Johnstone připomíná věčnou pravdu: Vlády a jejich služebnictvo (mainstreamová média, neoconi, hluboký stát atd.) jsou krvelační lháři a jediným způsobem, jakým mohou spláchnout do záchodu války pár stovek miliard dolarů spolu s oceánem krve, je nejdříve vylhat mozky z lidí, aby s důvěrou spolkli tu jedovatou pilulku války a prohlásili ji za bonbónek.

Samozřejmě, že vláda Spojených států a její přisluhovači o Severní Koreji lžou, a Johnstone nám připomíná. Oni lžou VŽDY!

Ona píše:

Za mocenským establishmentem Spojených států se táhne bohatá historie zneužívání lží, útoků pod falešnou vlajkou a propagandy k manipulacím těch stovek milionů jejich občanů, aby podporovali zbytečné vojenské intervence. Počínaje incidentem v Tonkinském zálivu přes falešné svědectví Nayirah nebo to ohromující předivo lží spřádaných kolem Saddáma Husseina až po ‚humanitární‘ intervenci do Libye nebo tu nehoráznou psychologickou operaci s Banou Alabed v Sýrii, tak neexistuje nic natolik pokleslého, aby se před tím americká válečná mašinérie zastavila, když se jim to hodí k oklamání veřejnosti o potřebě naložit předražené náčiní vojensko-průmyslového komplexu k vyslání do nějaké země třetího světa v zámoří, neexistují žádné hranice zla, spáchání kterého by se americký nevolený mocenský establishment štítil překročit, aby si urval kus geopolitické dominance, a neexistuje ani žádná mez ochoty propagandistické mašinérie masových médií při podávání válečné propagandy jako objektivních fakt.

Pro tyhle lidi doslova není nemožné být paranoidními. Když byste znali někoho jako posedlého nutkavým lhaním, za kým se táhne bohatá historie oblbování lidí, aby bojovali jeden s druhým pro jeho vlastní sociopatické potěšení, jak byste reagovali, kdyby vám podával zbraň a tvrdil vám, že váš soused se vás chystá přepadnout?

Může se ukázat jako šokující, když i někteří „libertariáni“ propadli tomu šílenství vyfabrikovaných hrozeb. Ale americká vláda přeci lže. Lžou dnem i nocí. Lžou vždy a lžou o všem.

Johnston to uzavírá:

V tom mixu zapojeném do té šlamastyky je jedna vláda, která se v takovýchto záležitostech předvedla být zcela sociopatická a nevěrohodná, a tou není ta severokorejská. Zůstaňte skeptičtí, zůstaňte pozorní a zůstaňte probuzení.

„Ale ne,“ úpí lidé! „TENTOKRÁT říkají pravdu!“

Je-li tomu tak, potom hodně štěstí. Krev je na vašich rukou ne na našich.

Ron Paul Institute for Peace and Prosperity

P
    Popo 12.08.2017 (06:54) +25 Reagovat
A pritom ku šťastiu stačí naozaj len tak málo, zmieriť sa s holým faktom - pravda neexistuje. To čo naozaj existuje je len pravdepodobnosť i tej "našej pravdy". To nakolko sú veci prevdepodobné záleží len od faktov ktorými sa daná "pravda" v danéj chvýli vyargumentováva. Kedže fakty ktoré platili dnes zajtra už platiť nemusía, to čo je i nami dnes vydávané za "pravdu" je len pravdepodobné - reálne nepravdou (len našou domnienkou). Naozaj len tak jednoduché je to...
V
    Vaclav Cihla 12.08.2017 (07:23) +42 Reagovat
moc vám nerozumím... tady je jedno poctivě a pravdivě napsané...cit.:
"americká vláda přeci lže. Lžou dnem i nocí. Lžou vždy a lžou o všem"
já bych doplnil - hlavně lžou sami sobě
P
    Popo 12.08.2017 (07:29) +23 Reagovat
Omyl priatelu. Lož ktorá si nezakladá na "pravde" nie je lžou ale už vyslovene hlúpostou. Nie náhodou je vo svete tak vela domnievajúcich sa hlupákov. Dobrovolne sami a radi robia len to čo im všade zámerne naznačujú - myslia (vymýšlaju si vlastnú "realitu") namiesto toho aby len pozorovali a následne vychádzali len z tých vypozorovaných reálnych faktov tak ako to celkom prirodzene funguje v celej živej prírode...
J
    jan lavicka 14.08.2017 (05:57) 0 Reagovat
Svou slátaninu jsi povýšil na druhou, máš v tom ne malý zmatek. Účel tvé existence alespoň zde na ac24 se řítí do záporných hodnot, i když si naklikáš pozitivů a mně třeb negativů plno.
Příště bys mohl klidně napsat, že "ano, ale 1+1=2 v trojkové a vyšší soustavě." Nebo ještě něco mnohem zbytečnějšího :)
J
    jan lavicka 14.08.2017 (05:54) 0 Reagovat
Bože, to je ale filosofická slátanina. Máš v tom velký zmatek, Pepíčku. To jsi rovnou mohl napsat, že 2+2=3,99999999999999999999999999 či že v jiné soustavě je to jinak, tedy také naprosto zbytečný blábol :-D
P
    Petr Ježek 12.08.2017 (21:08) +4 Reagovat
Stačí, aby Trump přiškrtil penězovod těm válečným štváčům a je hotovo zaděláním na věčný mír.
J
    Japonecl 12.08.2017 (17:53) 0 Reagovat
Psát v souvislosti s KLDR o nikým nevolene elite je známkou prudké inteligence.
Kim je už třetí generace nikým nevolenych dědičných diktátorů. To už si fakt nevidíte do huby, jinak se to napsat nedá.
L
    laskar 13.08.2017 (09:12) +7 Reagovat
Japoneci, máš svätú pravdu KLDR by si mala zobrať za vzor najdemokratickejšieho spojenca USA na svete Saudsku Arábiu kde sa konajú volby hlavy štátu každé štyri roky, kde je náboženská sloboda, kde nepreprenasledujú ľudí s iným názorom a kde majú ženy zabezpečené všetky ľudské práva a dokonca LGBTI komunite tam nehrozí žiadne prenasledovanie a kde sa konajú PRIDE pochody každý rok s podporou demokratickej vlády.....
J
    Jan Jinsky 13.08.2017 (14:21) -4 Reagovat
Však on nekomentuje Saúdskou arabii to je diktatura. Ale to z KLDR nedělá lepší zemi.
J
    jan lavicka 14.08.2017 (06:00) +4 Reagovat
Saudi = největší spojenci uSSa na východě, tedy je to zcela relevantní příklad. Logikou to znamená, že uSSa a jeho spojenci chtějí prostě celý svět pod svoji kontrolu pedofilních j"elit", proti čemuž laskar je.
P
    peto8 12.08.2017 (08:01) -6 Reagovat
https://www.youtube.com/watch?v=obEyhDE84lY
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lajkit.cz Lajkit.cz Lajkit.cz

Pro čtení článků a správnou funkci webu
prosím vypni AdBlock.